FAQ

To program, który w dyskretny lub jawny sposób monitoruje aktywność użytkownika na komputerze z systemem Windows.

Keyturion PRO to program Keyturion wraz dedykowaną usługą chmury.

Posiada wszystkie funkcje programu Keyturion oraz dodatkowo ma możliwość przesyłania danych na serwer, a także daje dostęp do konsoli administracyjnej (druga aplikacja do zarządzania danymi)
Wykupując licencję na Keyturion PRO, otrzymujesz własne konto i przestrzeń na zdalnym serwerze, gdzie Twoje dane są wysyłane. Oznacza to, że możesz z nich korzystać z dowolnej lokalizacji i nie potrzebujesz fizycznego dostępu do monitorowanej maszyny.

Dla klientów, którzy chcą monitorować więcej niż 1 komputer, jest to zalecane rozwiązanie, szczególnie w organizacjach i firmach.

Dodatkowo Keyturion PRO umożliwia zdalną konfigurację programu.

Absolutnie nie. Profesjonalnie podchodzimy do naszych produktów i chcielibyśmy, żebyś wiedział, że program nie wysyła do nas jakichkolwiek danych. Keyturion nie posiada żadnych ukrytych funkcji. Wersja PRO nie przetwarza danych w chmurze bezpośrednio – posiada opcję szyfrowania END-TO-END, więc Twoje dane są bezpieczne.

Jedna licencja pozwala monitorować jeden komputer.

Jeśli chcesz jednocześnie korzystać z aplikacji na wielu komputerach, wykup odpowiednią liczbę licencji.
Przy większej liczbie przewidziane są korzystne rabaty.

Podchodzimy do tej kwestii z niespotykaną w świecie programów do monitorowania wrażliwością:

Twoje dane nigdy nie są wysyłane na serwer w postaci jawnej i zawsze są zaszyfrowane bardzo silnym algorytmem.
Dodatkowo – co bardzo ważne – Ty jesteś właścicielem klucza szyfrującego, nigdy nie jest on wysyłany na serwer.

Dane po podłączeniu się do Twojego konta za pomocą aplikacji Administratora są rozszyfrowywane lokalnie dopiero w pamięci Twojego komputera po podaniu przez Ciebie klucza/hasła. Możesz czuć się bezpiecznie.

Niestety nie będziesz w stanie rozkodować pobranych danych z serwera. Nie mamy możliwości czytania Twoich logów, również administrator serwera nie będzie w stanie tego rozszyfrować.

Tylko Ty znasz klucz, który sam definiujesz i wprowadzasz w aplikacji monitorującej oraz później przy odczycie danych za pomocą aplikacji admina.