Keyturion PRO

Dane zawsze pod ręką

W największym skrócie Keyturion PRO to program Keyturion z Twoją prywatną przestrzenią (kontem na serwerze), w ramach której otrzymujesz również dodatkową aplikację administratora. Pozwala ona na zdalny odczyt zapisanych danych oraz konfigurację aplikacji na wielu komputerach jednocześnie.

Kup teraz

Dla kogo jest KeyTurion PRO?

To idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw i organizacji, które chcą zyskać stały, nieprzerwany dostęp do zgromadzonych danych i mieć możliwość zdalnej konfiguracji oraz prezentacji danych z wielu komputerów jednocześnie.

Dzięki łatwej konfiguracji, Keyturion PRO może znaleźć także zastosowanie w użytku prywatnym, pozwalając na zdalny odczyt danych z jednego lub większej liczby komputerów w gospodarstwie domowym.

Wszystkie dane są gromadzone na serwerze, nie zajmując miejsca na monitorowanym komputerze, co umożliwia przechowywanie dużych ilości danych.
Możliwość zdalnej konfiguracji programu KeyTurion i zarządzania monitoringiem wielu komputerów jednocześnie.
Dostępne wszystkie funkcje z podstawowego programu Keyturion.
Prywatność – wszystkie informacje są zaszyfrowane Twoim prywatnym kluczem. Nikt niepowołany nie ma dostępu do danych zgromadzonych na Twoich komputerach.

Główne różnice w zdalnym dostępie do danych

KeyTurion KeyTurion PRO
Wysyłka danych na email Wysyłka danych na email lub zaszyfrowanych danych do chmury
Ograniczenia skrzynki email usługodawcy, przedstawienie informacji w emailach jako treść/załączniki. Brak ograniczeń związanych ze skrzynkami email, nieograniczona liczba danych tekstowych oraz plików np. zrzutów ekranu. Przechowywanie wszystkich danych w bezpiecznej zaszyfrowanej formie(klucz szyfrowania w Twoich rękach) zdalnie przez 12 miesięcy lub do momentu usunięcia.
Brak możliwości zdalnej konfiguracji Możliwość zdalnej konfiguracji monitorowanych komputerów
Prezentacja i odczyt danych odpowiednia dla pojedynczego stanowiska, wyszukiwanie danych. Prezentacja danych odpowiednia dla pojedynczego oraz wielu stanowisk komputerowych/użytkowników jednocześnie. Za pomocą aplikacji administratora wygodne przeglądanie oraz wyszukiwanie danych z wielu komputerów.

Dane są zaszyfrowane silnym algorytmem

a rozszyfrowanie następuje dopiero w pamięci Twojego komputera. Logi nie są widoczne dla nikogo (nawet dla administratora bazy danych chmury), a odszyfrowany klucz nigdy nie jest wysyłany na serwer – Twój komputer jest jedynym narzędziem umożliwiającym odczyt, dzięki czemu zebrane dane zawsze zostają tylko i wyłącznie w Twoich rękach.

Zamów teraz

Masz pytania?

Nie wiesz, która wersja będzie dla Ciebie odpowiednia?
Masz dodatkowe pytania techniczne?
Potrzebujesz spersonalizowanej usługi?

Skontaktuj się z nami