Pobierz darmowy keylogger

Keyturion Free Keylogger jest darmową edycją komercyjnej wersji z niewielkimi ograniczeniami:
Względem komercyjnej wersji brakuje opcji pełnego ukrycia oraz wysyłki na email, wszystkie pozostałe funkcjonalności są identyczne tak jak w płatnej wersji!
Program jest w 100% bezpieczny i nie wysyła do nas żadnych danych!
Podaj poniżej swój adres email, na który otrzymasz swoją darmową licencję oraz odnośnik do pobrania programu.


Twój adres email posłuży jednorazowo tylko i wyłącznie do wygenerowania Twojej indywidualnej licencji, nie użyjemy Twojego adresu do żadnego innego celu, nawet nie będziemy wysyłać Ci żadnych ofert, nie lubimy spamu, tak jak Ty.

 

Free Keylogger FAQ – Najczęściej zadawane pytania

1. Czy program jest rzeczywiście darmowy?

Tak, jest to całkowicie bezpłatne oprogramowanie. Na podany adres email wyślemy Ci roczną licencję za darmo. Po upływie tego okresu, wystarczy że ponownie złożysz wniosek o licencję(na tej stronie), aby otrzymać ją na ten sam(lub inny) adres email.

2. Czy mogę zainstalować go w swojej firmie?

Tak, darmowa wersja nie posiada żadnych ograniczeń. Może być używana bezpłatnie zarówno przez użytkowników indywidualnych, jak i przez firmy, i to na nieograniczonej liczbie komputerów.

3. Czy program zawiera jakieś ukryte funkcje?

Nie, nasz model Freemium jest całkowicie transparentny oraz bezpieczny. Program nie wysyła do nas żadnych danych statystycznych czy jakichkolwiek innych, wszystko co zaloguje pozostaje na twoim komputerze. Należy jednak pamiętać, że programy monitorujące typu keylogger są często na celowniku programów antywirusowych, więc fałszywa detekcja programu jako zagrożenie jest niestety możliwa. Jeśli napotkasz taki problem, to skorzystaj z funkcji wyjątków/wykluczeń w programie AV.

Wspierane systemy operacyjne:

Windows 11, Windows 10,
Windows 8.x, Windows 7,  Windows Vista